شماره مطلب: 16298
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی:

بیشترین سرمایه گذاری باید در اردوهای راهیان نور دانش آموزی باشد

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش اموزی انجام شود چرا که این نوجوانان بعنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی دارند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی، سردار غلام عسگر کریمیان  در همایش تجلیل از خادمین راهیان نور دانش آموزی استان با اشاره به شهادت دکتر مفتح و نامگذاری این روز بنام وحدت حوزه و دانشگاه و یاد و نام 36 هزار شهید دانش آموز هشت سال دفاع مقدس، گفت: شهدای دانش آموز عمده قوای جبهه و دست پرورده ی نان حلال و دامان پاک بودند.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر نقش برجسته ی آموزش و پرورش در جنگ تحمیلی، اظهار داشت: نقاط قوت و ضعف یک مجموعه و اقدام باید تواما گفته شود و به گونه ای عمل شود که برنامه ها خروجی موفق داشته باشد.

وی هدف گذاری، سازمان دهی، تاثیرگذاری، فرهنگ سازی و کیفیت را در فرآیند انجام کار مهم برشمرده و افزود: اردوهای راهیان نور باید روحیه ی شهادت طلبی و استکبار ستیزی را تقویت کند و توجه به این مهم با عدم دوری از رفع تکلیف در نظر گرفته شود.

کریمیان تاکید کرد: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش اموزی انجام شود چرا که این نوجوانان بعنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی  دارند و ظرفیت بسیار عظیم و مهمی بشمار می آیند.

وی اذعان داشت: ما با سرمایه گذاری در سیستم تعلیم و تربیت می توانیم بذری بکاریم که ثمره ی آن در آینده به نفع انقلاب هست.

فرمانده سپاه عاشورا ضمن تذکر بر اینکه باید از تجربیات گذشته برای حال و آینده درس بگیریم، بیان داشت: باید قبل از اجرای کار با چاره اندیشی بر کیفیت و پیام رسانی بیشتر بیافزاییم.

همایش تجلیل از خادمان راهیان نور دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور فرمانده سپاه عاشورا و مدیر کل آموزش و پرورش استان با نام" تجلی اخلاص" برگزار شد.

 

 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.