شماره مطلب: 16298
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی:

بیشترین سرمایه گذاری باید در اردوهای راهیان نور دانش آموزی باشد

فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش اموزی انجام شود چرا که این نوجوانان بعنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی دارند

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان آذربایجان شرقی، سردار غلام عسگر کریمیان  در همایش تجلیل از خادمین راهیان نور دانش آموزی استان با اشاره به شهادت دکتر مفتح و نامگذاری این روز بنام وحدت حوزه و دانشگاه و یاد و نام 36 هزار شهید دانش آموز هشت سال دفاع مقدس، گفت: شهدای دانش آموز عمده قوای جبهه و دست پرورده ی نان حلال و دامان پاک بودند.

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر نقش برجسته ی آموزش و پرورش در جنگ تحمیلی، اظهار داشت: نقاط قوت و ضعف یک مجموعه و اقدام باید تواما گفته شود و به گونه ای عمل شود که برنامه ها خروجی موفق داشته باشد.

وی هدف گذاری، سازمان دهی، تاثیرگذاری، فرهنگ سازی و کیفیت را در فرآیند انجام کار مهم برشمرده و افزود: اردوهای راهیان نور باید روحیه ی شهادت طلبی و استکبار ستیزی را تقویت کند و توجه به این مهم با عدم دوری از رفع تکلیف در نظر گرفته شود.

کریمیان تاکید کرد: بیشترین هزینه باید در اردوهای راهیان نور دانش اموزی انجام شود چرا که این نوجوانان بعنوان آینده سازان مملکت انعطاف کافی برای پذیرش اهداف انقلابی و دینی  دارند و ظرفیت بسیار عظیم و مهمی بشمار می آیند.

وی اذعان داشت: ما با سرمایه گذاری در سیستم تعلیم و تربیت می توانیم بذری بکاریم که ثمره ی آن در آینده به نفع انقلاب هست.

فرمانده سپاه عاشورا ضمن تذکر بر اینکه باید از تجربیات گذشته برای حال و آینده درس بگیریم، بیان داشت: باید قبل از اجرای کار با چاره اندیشی بر کیفیت و پیام رسانی بیشتر بیافزاییم.

همایش تجلیل از خادمان راهیان نور دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان با حضور فرمانده سپاه عاشورا و مدیر کل آموزش و پرورش استان با نام" تجلی اخلاص" برگزار شد.

 

 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.