شماره مطلب: 16457
در آستانه حماسه ماندگار 9دی

مسابقه کتابخوانی مجازی "جنازه های ارزشمند" برگزار می گردد.

علیرضا رحمانزاده مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج فرهنگیان کشور ضمن اعلام این خبر گفت: در آستانه حماسه 9دی فرصت مغتنمی است تا بازخوانی و واکاوی ابعاد فتنه آمریکایی انگلیسی 88 صورت گیرد.

به گزارش سازمان بسیج فرهنگیان استان به نقل ازروابط عمومی سازمان بسیج فرهنگیان کشورعلیرضا رحمانزاده مدیر فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج فرهنگیان کشور ضمن اعلام این خبر گفت: در آستانه حماسه 9دی فرصت مغتنمی است تا بازخوانی و واکاوی ابعاد فتنه آمریکایی انگلیسی 88 صورت گیرد.

رحمانزاده افزود: سازمان بسیج فرهنگیان ضمن معرفی کتاب "جنازه های ارزشمند" به فرهنگیان کشور و نیز سایر اقشار جامعه اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی این کتاب به صورت مجازی نموده است.

وی افزود: این کتاب که روایت ایستادگی بسیجیان در برابر اغتشاشگران فتنه 88 با قلم رحیم مخدومی است، که تعدادی از بسیجیان مسجد لولا گر تهران و جمعی از دانشجویان صنعتی شریف و نیز جمعی از فعالان فرهنگی کشور روایت نموده اند.

مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج فرهنگیان ادامه داد: فایل پی دی اف  این کتاب از هم اکنون در سایت بسیج فرهنگیان قرار گرفته است و از روز 9 دی سوالات مسابقه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این مسابقه تا 20 دی ماه ادامه خواهد یافت و پس از آن به 22 نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.

پیوست: 

پیوست: 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.
قربانی

خویشتن داری توام بابصیرت