شماره مطلب: 24724
.

بیانیه شورای عالی آموزش و پرورش در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

خوی ددمنشانه حاکمان آمریکا هیچ شکی برای انسانهای آزاده، منطقی و خیرخواه باقی نمی گذارد که آمریکا منشأ بزرگ تروریسم در دنیاست که باید سران آن به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، ‏سپاه پاسداران یکی از دستاوردهای بزرگ و برآمده از متن ملت ایران است و بر اساس اصل ۱۵۰ قانون اساسی یکی از نیروهای مسلح پرقدرت و توانمند در کنار ارتش می باشدکه در طول عمر با برکت خود از جمله ۸ سال دفاع مقدس، دوران سازندگی و کمک مستشاری به دولت‌ها و ملت‌های مظلوم منطقه برای مبارزه با تروریسم گام های ارزشمندی برداشته که در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است.

شورای عالی آموزش و پرورش با حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌کند که دولت آمریکا و نیروهای تحت حاکمیت این رژیم را حامی تروریسم می داند که دست شان به خون ملت های مظلوم مختلفی از جمله: افغانستان، عراق، سوریه، ویتنام، یمن و... آغشته است، دولتی که نه قانون می شناسد و نه مقررات بین المللی؛ جهان را مانند جنگلی می داند که هر کاری دوست دارد در آن انجام می دهد و اعتنایی هم به سازمان ملل و سازمان های تابعه آن نمی کند، چطور می تواند دم از مبارزه با تروریسم بزند در حالی که به قول رئیس جمهور این کشور یعنی ترامپ داعش و نیروهای تروریستی را در جهان این کشور بوجود آورده و تغذیه می کند.

خوی ددمنشانه حاکمان آمریکا هیچ شکی برای انسانهای آزاده، منطقی و خیرخواه باقی نمی گذارد که آمریکا منشأ بزرگ تروریسم در دنیاست که باید سران آن به عنوان جنایتکار جنگی محاکمه شوند.

سپاه نیروی مردمی و بر خاسته از بطن مردم است که هدفی جزء حمایت از مظلومانی که مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند، ندارد. بنابراین شورای عالی آموزش و پرورش حمایت قاطع خود را از این نیروی مردمی و حافظ نظم و امنیت ایران اسلامی اعلام نموده و تابع امر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) می باشد. 

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.