شماره مطلب: 24726
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خبر داد:

راه اندازی کمپین و کاروان کمک های آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به هم وطنان سیل زده

صبح امروز معاون پرورشی و فرهنگی دستگاه تعلیم و تربیت استان در جلسه مدیریت بحران آموزش و پرورش از راه اندازی کمپین و کاروان کمک های آموزش و پرورش استان به هم وطنان سیل زده خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورشی آذربایجانشرقی،طاهر علمی ضمن بیان این که وقوع حجمی سیلی این چنینی در 20 سال گذشته بی سابقه بوده است گفت : این حجم بارشی گذشته از تبعات زیان بار مایه برکاتی نیز بوده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان افزود : وظیفه دستگاه تعلیم و تربیت مساعدت و یاری رساند به آسیب دیدگان مناطق سیل زده می باشد.

وی اشاره کرد : حرکات خود جوش و حجم قابل توجه مساعدتهای دولتی و مردمی نشان دهنده این است که فاصله ای بین دولت و ملت نیست و همواره در کنار هم هستند.

 علمی در پایان سخنانش تصریح کرد : کمپین و کاروان کمک های آموزش و پرورش استان به هم وطنان مناطق سیل زده راه اندازی می شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت : 72 مدرسه در سطح تبریز جهت اسکان اضطراری آماده سازی شده است .

بهروز اصغری اردلانی افزود :  دستگاه تعلیم و تربیت استان آمادگی کامل برای کمک رسانی به مناطق سیل زده استان خوزستان می باشد.

رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان گفت :  آذربایجان شرقی معین استان خوزستان تعیین شده است .

وی ضمن اشاره به اینکه حدود 3 میلیون دانش آموز در گیر سیل هستند ،افزود : با توجه به مشکل حمل و نقل به مناطق سیل زده نیازمند مساعدت های مالی هستند .

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.